مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت

مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آبان ۴ام, ۱۳۹۷

سخنرانی افتتاحیه این همایش توسط دکتر ظفرمند از اساتید حوزه سلامت به صورت جامع برگزار می‌شود که بسیار پربار خواهد بود. همچنین پانل کنترل عفونت و روش های استریل در همایش برگزار می‌شود چرا که یکی از بزرگ ترین مواردی که در حوزه سلامت ما با آن مواجه هستیم کنترل عفونت و روش‌های استریل و آماده کردن شرایط برای انجام درمان‌ها در مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی است.

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ادامه داد: در روز آخر این همایش پانل تریبون آزاد برگزار می‌شود که از همه همکاران دعوت به عمل می آید که در آن شرکت کرده و هر بحث و سئوالی در حوزه سلامت، روش‌های پیشگیری و موارد ترغیب جامعه که می تواند در سلامت آنها موثر باشد مطرح کنند، همچنین راهکار ارائه دهند و با مدیران پانل و اساتید موضوعات خود را در میان گذارند.

وی بیان داشت: تم همایش «سلامت دهان رویکرد نوین» است، همچنین از اهداف مهم همایش که خیلی باید به آن توجه شود آموزش روش‌های پیشگیری و مواردی است که منتهی به افزایش سطح سلامت در جامعه می‌شود.

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران خاطرنشان کرد: از همه همکاران دعوت می شود تا برای اولین بار در همایشی که رویکردی ملی دارد شرکت کنند و ما را در این حوزه همراهی سازند.